FLP
בריאות ואיכות חיים
המלצות
צור קשר
 
משקאות בריאות
טיפוח העור
מוצרי הייגנה
תוספי תזונה
קוסמטיקה וטיפוח
מוצרים לספורטאים
הריון ולידה
כאבי פרקים
פטריות רגליים
עצירות
Aloe First
חומצה פולית
טחורים
דרושים
חומר עיוני
קטלוג מוצרים

המוצרים המופיעים באתר אינם תרופות, אין לראות בחומר הפרסום באתר ייעוץ רפואי מסוג כלשהו. אם הנך סובל מבעיה רפואית, עליך להיוועץ עם רופא המשפחה שלך.

 
תו תקן
מוצרינו נושאים את תו התקן של המועצה המדעית לחקר האלוורה.
FLP

תוספי תזונה

 
B פרופוליס
B פרופוליס

פרופוליס הינו תוצר דבורים, חומר דמוי גומי שאותו הדבורים מייצרות מעלים וקליפת עצים ומערבבות ביחד עם נקטר, ואקס ופולן לקבלת חומר דומה דבק. בטבע החומר משמש את הדבורים לבנית חלת הדבש. B פרופוליס בעל תכונות מחטאות ולכן מכונה לעיתים גם "הפנצילין של הטבע". משייכים לו גם איכויות אנטיביוטיות. בעבר השתמשו המצרים הקדמונים השתמשו בפורופוליס לשימור מומיות כחומר מעכב רקבון.

חומרים פעילים ושימושים רפואיים:

הפרופוליס עשיר בויטמיני E, C, B, A, חומצות אמינו, פלבנואידים, נחושת, ברזל, מגנזיום ואבץ. תפקידו לשמור על הכוורת מפני מיקרואורגניזמים ולמלא סדקים בכוורת. הפרופוליס פועל נגד בקטריות. הוא מרפא דלקות בפה ובגרון, מחטא, מפחית שיעול, ממריץ את מערכת החיסון וטוב בזמן דלקת גרון. הוא מנקה כיבים, נותן אנרגיה. הוא נחשב כאנטי אוקסידנט ופועל בסינרגיזם עם ויטמין C ואבץ.

פרופוליס מכיל את כל הויטמינים חוץ מויטמין K ואת כל המינרלים חוץ מגופרית. הוא מכיל גם ששה עשר חומצות אמינו ויותר ביופלבונואידים מאשר מכילים פירות הדר. השפעותיו אנטי בקטריאליות אנטי ויראליות, אנטי אוקסידנטיות, אנטי פטריתיות ואנטי זיהומיות. הפרופוליס שימש במשך שנים רבות כמרפא טבעי.

ויטמין C
Absorbent_c

ויטמין C , משתתף בכשלש מאות תהליכים הקורים בגוף, מחזק את מערכת החיסון, מפחית דלקות וזיהומים, מקל על סימפטומים של התקררות, שומר על כלי דם, תומך בהחלמה לאחר ניתוחים, מנטרל תוקפנות של רדיקלים חופשיים. מונע היווצרות של תרכובות סרטניות, ממתן נזקים של עישון, מפחית סיכון למחלות לב, מפרק כולסטרול רע, עוזר בבניית קולגן, עוזר בריפי פצעים, שומר על עור בריא, שומר על כלי דם – חניכיים, חיוני בספיגת ברזל, מתווך עצבי לפעילות הורמונאלית, אחראי על פרוק שומנים לאנרגיה, הופך את ויטמין E  לפעיל שוב. מעכב קטראקט בעין.

 

נוסחא בלעדית לפוראוור:

ויטמין C מפרי הדר ופאפאיה, מיצוי של הדרים + סובין של שיבולת שועל המאפשר ספיגה אופטי מלית בגוף.

פוראוור קלציום - Forever Calcium

"פוראור קלציום" נוצר במיוחד כדי לספק לגוף את 100% כמות הסידן היומית המומלצת על ידי   הFDA -  . נוסחה מיוחדת זאת, מצוידת בטעם וניל. המנה היומית של "פוראור קלציום" מכילה: 1000 מ"ג סידן בשילוב עם ויטמין D ומגנזיום, שני החומרים החיוניים להגברת ספיגת הסידן. נטילת שתי טבליות "פוראור קלציום" עם ארוחות הבוקר ושתי טבליות עם ארוחות הערב, היא דרך קלה ויעילה להבטיח כי אתה מקבל את כמות הסידן הדרושה לך למניעה ולתחזוקת עצמותיך.

ויטמין B12 עם חומצה פולית
ויטמין B12 עם פולן

ויטמין B12 נתגלה לראשונה בשנת 1948 כגורם תזונתי המונע אנמיה ממאירה. B12 עובד ביחד עם חומצה פוליתבתהליכים גופניים רבים כולל הסינתזה של DNA (החומר המכיל את הקוד הגנטי), לוקח חלק בבניית כדוריות דם אדומות וציפוי המיאלין המבודד את העצבים ומשפר את תמסורת האותות שלהם. כמו כן, ה- B12 עובד ביחד עם חומצה פולית להורדת רמות ההומוציסטאין בגוף. רמות גבוהות של חומצת אמינו זו קשורות לסיכון יתר של מחלות לב, אלצהיימר וצורות נוספות של איבוד הזיכרון.

 

על מנת לאפשר ספיגה מן הקיבה, B12 זקוק לחומר נוסף המשמש כ- "מתאם ביולוגי". גם כש- "מתאם ביולוגי" זה חסר, צריכה דרך הפה בכמויות מתאימות תוביל לעליית רמות ה- B12 בדם.

 

החומצה הפולית חיונית גם ליכולת תאים להתחלק ולשכפל את עצמם בצורה נכונה. הדבר קריטי במיוחד להתפתחות מערכת העצבים בעובר ולכן, תוסף תזונה זה תורם מאד לנשים המבקשות להכנס להריון או כשהן במשך 3 החודשים הראשונים להריונן.

 
הזמנת מוצרים

להזמנת תוספי תזונה, התקשר לאסנת: 7001 670 054

או צור קשר באתר זה

דף הביתהדפסה